ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ ВИННИКА ІВАНА ІЛЬКОВИЧА - депутата Славської селищної ради

Дата: 11.09.2018 09:16

Шановний Іване Ільковичу!
Славська селищна рада щиро вітає Вас з Днем народження! Прийміть  найщиріші побажання міцного здоров’я, безмежного людського щастя, сімейного добробуту.  Нехай кожен новий день буде щедрим на успіхи та перемоги, багатим на радісні звістки, приємні події, особисті досягнення і благородні справи! Хай і надалі буде плідною ваша нелегка праця. Божої благодаті та всіляких гараздів вам і вашій родині на Многії літа! Зичимо, аби кожен Ваш день наповнювався  найважливішими словами, які зігріватимуть душу, принесуть тепло й добро до Вашої родини!