Щиро вітаємо команди гуртка «Пішохідний туризм» «Славсько 7+» і «Славні – 1» та їх тренерів Хрипту Олександра Михайловича та Романик Андрія Степановича з отриманими нагородами

Дата: 24.10.2018 09:56

Упродовж тижня відбувся відкритий Кубок Львівської області серед вихованців гуртків закладів позашкільної освіти зі спортивного туризму – 2018. Змагання відбувались у двох вікових групах. Серед призерів:

Ціко Дмитро-Мар'ян – 3 місце на дистанції "Фігурне водіння велосипеда" (особисто-командні змагання) ІІ класу старша вікова група в індивідуальному заліку серед юнаків.

Павкович Іванна – 2 місце на дистанції "Фігурне водіння велосипеда" (особисто-командні змагання) ІІ класу молодша вікова група в індивідуальному заліку серед дівчат.

Ціко Дмитро-Мар'ян та Марцун Ростислав – 2 місце на дистанції "Слалом" (командні змагання) І класу старша вікова група.

Онаць Максим та Когут Дарина – 3 місце на дистанції "Слалом" (командні змагання) І класу молодша вікова група.

Губіліт Іван, Демидчик Максим, Білинець Роксолана та Любас Віталій – 2 місце на дистанції "Смуга перешкод" (командні змагання) ІІІ класу старша вікова група.

Губіліт Іван, Талайло Роман, Скільський Віктор та Павкович Іванна – 3 місце на дистанції "Смуга перешкод" (командні змагання) І класу молодша вікова група.