Про електронний кабінет платника податків

Дата: 12.06.2019 11:07

Сколівська ДПІ Стрийського управління ГУ ДФС у Львівській області запрошує громадяни, після проходження електронної ідентифікації з урахуванням вимог ПКУ та законів України щодо електронного документообігу та електронних довірчих послуг з використанням електонно-цифрового підпису, скористатися можливістю перегляду за допомогою сервісу Електронний кабінет платника податків наступних даних:

• Про стан розрахунків з бюджетом:
  • Про об’єкти оподаткування (земельні ділянки, об’єкти нерухомості);
  • Про сформовані податкові повідомленя-рішеня та необхідні платіжні реквізити органу місцевого самоврядування для сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, транспортного податку та плати за землю;
  • Про розрахунки сум податкових зобов’язань з таких податків.

Через електронний кабінет надана можливість оплати податків. Сервісами можна користуватися в любий зручний для Вас час.