19 вересня у приміщенні народного дому селища Славське відбулась чергова 33 сесія Славської селищної ради VII демократичного скликання. Вже традиційно депутати розпочали сесію виконанням гімну.

Славський селищний голова Володимир Бега запропонував нового заступника з гуманітарних питань - Луців Іванну Андріївну. Депутати одноголосно підтримали дану кандидатуру, однак наголосили на важливості співпраці депутатського корпусу та працівників Славської селищної ради.

У відповідь на звернення Сколівської районної адміністрації, депутатський корпус вирішив надати субвенцію районному бюджету для відшкодування вартості інсуліну. Отримані кошти підуть на закупівлю інсуліну для інсулінозалежних, які проживають на території Славської ОТГ.

Вкотре, з місцевого бюджету депутати вирішили надати матеріальну допомогу мешканцям громади, які через проблеми зі здоровям опинились у скрутному становищі.

Також вирішено ряд земельних питань.

Після завершення сесії Володимир Бега подякував депутатам за активну та ефективну роботу і закликав жителів громади до співпраці, адже лише разом ми зможемо перетворити громаду на столицю Карпат.