У Славській громаді молодь дбає про довкілля

Дата: 13.04.2020 09:21

Ліс – чудове місце для відпочинку, однак іноді люди забувають, що за собою потрібно прибирати, залишають його просто в лісі. А воно само себе не винесе! Школярки Юлія Вітів та Роксолана Білинець помітили цю проблему та вирішили самостійно подбати про довкілля.

«Декілька днів тому ми пішли прогулятись лісом і побачили, як там багато сміття. Ввечері, коли мали вільний час, ми знову пішли на гору Кічерка і поєднали приємне з корисним – прибрати сміття. Взяли тільки 2 пакета, тому що були не в силі нести більше. Ми обов‘язково ще декілька разів туди підемо, тому що сміття дуже багато. Просимо долучитися всіх кому не байдужа доля нашої планети. Я впевнена, що така ситуація не тільки на горі Кічерка» - розповідає голова учнівського парламенту Славської ОТГ Юлія Вітів.

Сподіваємося, що цей приклад надихне мешканців нашої громади дбати про природу, яка нас оточує. Не викидайте сміття в лісі, прибирайте за собою, подбайте про природу.

Анонім
2020-05-23 00:07:50