У Славській ОТГ оголосили дні жалоби: прощатимуться з воїном Андрієм Альошиним

Дата: 24.04.2020 15:56

25-26 квітня на всій території Славської об’єднаної територіальної громади оголошено днями жалоби за військовослужбовцем 128-ї окремої гірсько-штурмової бригади, жителем селища Славське Андрієм Альошиним, який загинув у ніч з 22 на 23 квітня 2020 року на Сході. Відповідно до розпорядження голови Славської селищної ради №02-23/36 від 24.04.2020р. «Про оголошення Днів жалоби на території населених пунктів Славської селищної ради» по всій території громади та на всіх будинках і спорудах органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ, організацій будуть приспущені Державні Прапори України.

Повідомляємо також і про те, що відповідно до розпорядження голови Сколівської РДА №114 «Про оголошення Днів жалоби у Сколівському районі» 25-26 квітня 2020 року також оголошено днями жалоби на території всього Сколівського району.

Просимо Вас у ці дні утриматися від різного роду розваг.