Запрошення на онлайн-семінар Мінекономіки на тему захисту бджільництва

Дата: 14.05.2020 18:07

З метою мінімізації кількості випадків, пов’язаних із загибеллю бджіл у період обробітку сільськогосподарських культур засобами захисту рослин Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України запускає серію проведення онлайн - семінарів з питань взаємодії пасічників з аграріями та органами місцевої влади у регіонах. Онлайн - семінар з Львівщиною буде проводитись 22 травня 2020 року о 14.00 год у форматі відео-Zoom-конференції. Тривалість заходу - 1 година. До зв’язку з Мінекономіки запрошуються пасічницькі асоціації, товариства, пасічники, сільгоспвиробники. представники агропромислового розвитку облдержадміністрації, спеціалісти райдержадміністрації, що забезпечують виконання функцій з питань агропромислового розвитку, представники обласних та районних органів Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів, представники органів місцевого самоврядування. Просимо забезпечити налаштування зв’язку у форматі Zoom у визначений час у доступному до інтернету місці для підключення відео конференції, взяти участь в семінарі особисто та залучити до участі пасічників і сільгоспвиробників, які працюють на території сільської (селищної) ради, ОТГ. Зареєстровані учасники зможуть прийняти участь у дискусії, виступити з проблематикою, попередньо повідомивши контактну особу про виступ. Посилання для підключення відео-конференції буде надіслано на електронні адреси (або інші джерела зв’язку) зареєстрованих учасників за 30 хвилин до початку семінару. З питань реєстрації на участь у семінарі та включення до списку виступаючих звертатись до контактної особи з питань організації заходу - Долинської Світлани т. 067-835-93-95.