Шановні захисники України!

Сердечно вітаю вас з особливим для кожного українця днем, який уособлює мужність і героїзм оборонців та визволителів рідної землі – Днем захисника України!

Сьогодні ми відзначаємо свято всіх, хто любить Україну і всім серцем відчуває відповідальність за її долю, робить вагомий внесок в оборону рідної землі – учасників війни за нашу Незалежність, службовців Збройних Сил України, Національної гвардії, працівників оборонних підприємств, волонтерів.

Нині, коли на східних теренах нашої держави знову триває боротьба за свободу і незалежність України, я щиро дякую кожному українському воїну, який щодня і щомиті демонструє мужність та героїзм, відвагу та бойове братерство. Ви змогли довести ворогу, що означає справжня українська нескореність та відчайдушність.

Схиляю голову у жалобі за тими, хто віддав життя за нашу благословенну Українську землю.

14 жовтня здавна поєднує багаті і славні християнські традиції, спадщину українського козацтва, армії Української Народної Республіки, УПА. В цей день, українці, які живуть за християнськими цінностями, також святкують величне християнське свято Покрови Пресвятої Богородиці.

Переконаний, що захисники України надалі мужньо та надійно будуть стояти на варті міцної і суверенної Української Держави. А незмінно допомагатиме їм у цьому Покрова Пресвятої Богородиці.

Щиро бажаю кожному Захиснику України міцного козацького здоров’я, мужності і сил! Нехай у ваших сім’ях панує спокій та благополуччя, а над нашою Батьківщиною простягається тільки мирне небо!

Слава Україні!

З повагою 
Славський селищний голова      Володимир Бега