Освітяни створять програму розвитку освіти Славської ОТГ

Дата: 26.11.2020 16:58

Сьогодні до Славського зїхалися директори всіх закладів освіти нашої громади, щоб напрацювати дорожню карту розвитку освіти на наступні пять років.

Зараз у підпорядкуванні відділу освіти, культури, молоді та спорту Славської селищної ради 8 шкіл, а з 2021 року вже буде 17. Тож, щоб налагодити ефективну роботу закладів освіти, директори разом з начальницею відділу Ольгою Кореневич зібрались для обговорення проблем та шляхів їх вирішення.

«З нового року ми станемо вже однією сімєю, і для мене важливо, щоб ми працювали як один організм, щоб ми знали, в якому напрямку ми рухаємось», - підкреслила начальниця відділу освіти, культури, молоді та спорту Ольга Кореневич.

Також на зустріч завітали поліцейські офіцери громади, які пообіцяли, що теж братимуть  активну участь у громадському житті, проводитимуть різноманітні зустрічі та цікаві бесіди.