Дорогі мешканці громади, сердечно вітаю вас з Новим роком та Різдвом Христовим! Новорічні свята є символом нових надій та сподівань, тож нехай 2021 рік стане для нас роком миру та єдності, позитивних перетворень і звершень.

Зустрічаючи рік новий, ми за традицією з вдячністю згадуємо рік, який минув. Адже були в ньому досягнення й перемоги, серйозні виклики часу й проблеми, вирішення яких зробило нас сильнішими й мудрішими. Для кожного з нас він запам'ятається чимось своїм, а в історію нашої громади увійде, як рік наполегливої, плідної праці та прийняття відповідальних рішень.

Дякую усім за розуміння, за небайдужість, за активну участь в житті громади, за віру, що ми разом зможемо багато досягти та ще більше зробити. Щиро бажаю, щоб свято Різдва Христового завітало до вас колядками та щедрівками, зігріло душевним теплом, добротою і любов’ю вашої родини.

Пам’ятаймо і про тисячі українських героїв, які у ці дні продовжують невтомно захищати наш спокій. Нехай їхня міць та мужність надихає кожного з нас! Миру вам і впевненості у завтрашньому дні, сімейного добробуту та міцного здоров’я!

 

Славський селищний голова 

Володимир Бега