РИНОК ПРАЦІ СКОЛІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ФІЛІЇ ЛЬВІВСЬКОГО ОЦЗ

Дата: 10.09.2021 16:00

Протягом січня – серпня 2021 року

• мали статус безробітного 1133 особи, з них зареєстровано у звітному періоді  - 685 осіб , отримували допомогу з безробіття  1097 осіб. Призначено  допомогу по безробіттю у звітному періоді  - 677 особам.

• у банку даних Сколівської РФ Львівського ОЦЗ налічувалося 834 вакансії, які заявили 205 роботодавців, з них укомплектовано за сприяння служби зайнятості  -  688 вакансій.

• чисельність громадян, працевлаштованих за направленням районної служби зайнятості склала 677 осіб, у порівнянні з минулим роком -492 ос. що становить 137,6% /+ 185,  у тому числі безробітних  286 особи,  391 інші особи.

• 4 особам надано одноразову допомогу по безробіттю для організації підприємницької діяльності, у порівнянні з минулим роком – 100,0%,  за видами діяльності :

• діяльність у сфері бухгалтерського обліку й аудиту,

консультування з питань оподаткування ;

• надання послуг перукарнями та салонами краси;

• вантажний автомобільний транспорт.

• чисельність осіб які брали участь у громадських та інших роботах тимчасового характеру 20 осіб, у порівнянні з минулим роком -1 особа що становить 2000,0% /+19

За сприянням Сколівської районної філії ЛОЦЗ станом на 01.09.2021 р.:

• отримали послуги 4403 ос. з числа незайнятих,

• з них мали статус безробітного -399 осіб;

• отримують допомогу по безробіттю 352осіб;

• середній розмір допомоги по безробіттю 4527 грн.

• в базі даних Сколівської РФ ЛОЦЗ кількість  наявних актуальних вакансій становить – 48 од.

• Середній розмір запропонованої заробітної плати (грн.) -6798.80 грн.