80-ої річниця Бабиного Яру

Дата: 29.09.2021 16:01

До 80-ої річниці Бабиного Яру у народному домі Славського вчора, 28 вересня, відбувся захід «Бабин Яр – біль нашої памяті».

«Урочище Бабин Яр в 1941-1943 роках перетворилося на місце масових страт і поховань, братську могилу і символ страждань цивільного населення. Це одна з найсумніших сторінок Голокосту - геноциду єврейського народу. Лише протягом 29-30 вересня 1941 року в Бабиному Яру було страчено близько 34 тис. євреїв і осіб інших національностей (членів родин), а до 9 листопада 1941 року кількість жертв перевищила 55 тис. осіб!» - розповіла присутнім Оксана Онаць.

Завідувач народного дому у Славську Володимир Мичко зачитав вірш, який викликав багато емоцій у присутніх.

У всіх школах громади провели урок, де згадали події тих часів. Наприклад, у Славському ЗЗСО сьогодні підготували куток памяті невинно загиблих. Учні разом з учителями переглянули відео та обговорили події тих часів.

Вічна пам'ять невинно убієнним...