Фінансування з селищного бюджету впродовж 08-12 листопада поточного року

Дата: 12.11.2021 09:34

Впродовж тижня з місцевого бюджету Славської територіальної громади виділено кошти в сумі 6 991,1 тис.грн.

4 006,0 тис.грн. скеровано на виплату заробітної плати з нарахуванням працівників бюджетних установ, в т.ч. за рахунок коштів освітньої субвенції з державного бюджету – 2 699,5 тис.грн.

1 193,6 тис.грн. профінансовано видатки комунальних підприємств та установ Славської селищної ради.

На суму 952,4 тис.грн. здійснено капітальних видатків, в т.ч.:

• Будівництво велодоріжки від головного вокзалу у смт.Славське до гірськолижного курорту «Захар беркут» у с.Волосянка Славської ОТГ, Сколівського району, Львівської області900,0 тис.грн.;

• Гойдалка з монтажем та з композитною вставкою «Славсько. Гори вражень»;

• Капітальний ремонт внутрішніх приміщень Хащованського ЗЗСО І-ІІ ст. Славської селищної ради Стрийського району Львівської області5,4 тис.грн.

Оплата за спожиті енергоносії 294,9 тис.грн.

544,2 тис.грн. скеровано на поточні потреби бюджетних установ, у тому числі придбання матеріалів, оплату за надані послуги та продукти харчування для освітніх закладів.