Сіяли на бізнесовій ниві в 2022 році, а будемо пожинати плоди створення робочих місць у 2023 році

Дата: 01.02.2023 14:41

В другому півріччі 2022 року за сприяння державної служби зайнятості України та Ощадного банку України стартувала грантова програма «єРобота», спрямована на підтримку та розбудову підприємництва в країні в умовах війни.

За результатами конкурсних оцінювань на Сколівщині визначено 18 працедавців, які здобули перемогу та вже отримали грантові кошти понад 3 млн грн для придбання обладнання чи покриття інших витрат.

Завдяки урядовій ініціативі в рекреаційній Сколівщині буде створено понад 30 робочих місць. Відтак. найближчим часом відбудеться певне пожвавлення на місцевому ринку праці в різних галузях економіки, а саме:

- у сфері діяльності готелів, надання послуг мобільного харчування – відкрилась піцерія в с. Тухлі та буде створено два робочих місця;

- у сфері діяльності готелів і подібних засобів тимчасового розміщування у с.Волосянці та смт. Славському буде створено 4 робочих місця;

- у сфері діяльності із забезпечення фізичного комфорту в м.Сколе відкритий салон краси та буде створено одне робоче місце;

- у сфері виробництва меблів для офісів в с.Підгородці відкритий цех та буде створено два робочих місця;

- у сфері будівництва житлових і нежитлових приміщень в Сколівській громаді буде створено два робочих місця;

- у сфері організації інших видів відпочинку та розваг в м.Сколе незабаром відбудеться відкриття дитячого розважального центру з кафетерієм та буде створено два робочих місця;

- у сфері роздрібної торгівлі в Сколівській громаді буде створено понад 20 робочих місць.

Нагадуємо, що підприємці можуть отримати мікрогранти на започаткування або розширення власного бізнесу на суму до 250 тис.грн вже найближчим часом. Головною умовою є створення робочих місць.

Якщо у вас виникли запитання звертайтесь до Сколівського відділу СФ Львівського обласного центру зайнятості за адресою:

м.Сколе, вул.братів Вільшинських, 4,

телефон 03(251) 2- 26-86;03(251)2-00-14