Сьогодні, 16 квітня, минає друга річниця з дня загибелі Героя Івана Матляка

Дата: 16.04.2024 12:55

Іван був учасником Революції Гідності. З 2015 року воював довгих три роки у складі 72-ї бригади, дослужився до посади командира артилерійської батареї.

Після демобілізації Він знайшов чи не найбільше захоплення свого життя - парапланеризм. Працював на роботі своєї мрії в Ізраїлі до 24 лютого.

Коли розпочалося повномасштабне вторгнення росії, Іван достроково розірвав контракт і першим же рейсом вилетів до Польщі, а звідти - в Україну.

Приїхавши, одразу зв'язався з командуванням 72-ї бригади, але на цей момент вона виявилася повністю укомплектована. Без жодних зволікань Іван поїхав у ТЦК, і вже 27 лютого потрапив до складу новоствореної 63-ї бригади.

16 квітня 2022, виконуючи бойове завдання, Іван Матляк загинув поблизу населеного пункту Партизанське Миколаївської області. Указом Президента України № 628/2022 нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно).

Світлий, щирий та завжди усміхнений Іван назавжди залишається у наших серцях. Герої не вмирають!