У Хащовані попрощалися із Героєм Василем Шитовим

Дата: 09.06.2024 19:35

Сьогодні, 9 червня, Славська громада попрощалася з Героєм Василем Шитовим з Хащовані. Через кілька днів, 13 червня, Василю виповнилося б 36 років.

Герой вступив до лав ЗСУ у березні 2022 року. Самовіддано виконував бойові завдання, був старшим стрільцем 4 стрілецького батальйону. Отримав порання, однак після недовгої реабілітації повернувся на службу.

«Я мушу йти та захищати нашу державу, бо тут мої діти. Хочу, щоб вони жили у вільній країні», - казав Василь Шитов.

5 червня 2024 року Героя не стало, загинув поблизу населеного пункту Новодмитрівка Донецької області. У нього залишилася мати, дружина та діти.

Співчуття родині та близьким! Вічна пам’ять Герою!