Десятьом багатодітним матерям Славської громади присвоїли почесне звання «Мати-героїня»

Дата: 20.06.2024 15:44

За материнську самовідданість, зразкове виховання дітей, забезпечення умов для їх всебічного розвитку Указом Президента України Володимира Зеленського почесне звання «Мати-героїня» присвоєно десятьом жінкам Славської громади:

- Прадід Василині (с. Либохора);

- Василів Любові (с. Верхня Рожанка);

- Галадій Мар’яні (с. Нижня Рожанка);

- Максимович Марії (с-ще Славсько);

- Мусевич Галині (с-ще Славсько);

- Славчаник Олександрі (с. Кальне);

- Фелів Оксані (с. Тернавка);

- Чудієвич Оксані (с. Тернавка);

- Близців Ользі (с. Лавочне);

- Свірській Марії (с. Верхня Рожанка).

Урочисте вручення посвідчень «Матір-героїня» та нагрудних знаків матусям із трьох громад: Славської, Сколівської та Козівської - відбулося сьогодні, 19 червня. Приємну місію нагородження виконали начальник Стрийська районна державна адміністрація Богдан Янко Славський селищний голова Володимир Бега та голова Сколівська міська рада Львівської області Микола Романишин.

Почесного звання України «Мати-героїня» отримують жінки, які народили та виховали до восьмирічного віку п’ятьох і більше дітей, в тому числі усиновлених.

Щиро вітаємо наших матусь з цим почесним званням. Ви гордість нашої громади. Будьте завжди здорові та усміхнені, а ваші дітки нехай ростуть Вам на радість!