Засідання містобудівної ради

Дата: 01.07.2024 15:22

Відділ архітектури та містобудування Славської селищної ради повідомляє про проведення архітектурно-містобудівної ради 25 липня 2024 року о 12-00 год. в приміщенні Славської селищної ради, вул. Івасюка, 24, смт. Славське, відбудеться засідання архітектурно-містобудівної ради.

До розгляду представлено:

- проєкт генерального плану села Волосянка Стрийського району Львівської області.

Попередньо з матеріалами розгляду можна ознайомитися на офіційному вебсайті Славської селищної ради  https://slavska-gromada.gov.ua/  та у відділі архітектури та містобудування Славської селищної ради, вул. Івасюка, 24, смт. Славське.