У Тухлі відкрили Лікарську амбулаторію загальної практики сімейної медицини

Дата: 04.07.2024 12:44

Вчора, 3 липня, у селі Тухля урочисто відкрили Лікарську амбулаторію загальної практики сімейної медицини. Це особливий день для жителів сіл Тухля, Либохора, Головецько та Пшонець, адже тепер медичні послуги, які надаються на первинному рівні, стануть комфортнішими та зручнішими для всіх пацієнтів.

В амбулаторії Ви зможете отримати широкий спектр медичних послуг на первинному рівні, зокрема:

- укладення декларації про медичне обслуговування з лікарем;

- динамічне спостереження за станом здоров‘я пацієнта;

- консультація сімейного лікаря, або скерування до вузькопрофільного спеціаліста;

- проведення лабораторної та інструментальної діагностики: аналізи, швидкі тести на ВІЛ, тропонін, гепатит В та С та інші хвороби, електрокардіографії, отоскопії, вимірювання гостроти зору;

- медичне спостереження за новонародженими дітьми відповідно до стандартів;

- надання первинної психологічної допомоги;

- проведення вакцинації згідно з Національним календарем щеплень;

- надання окремих послуг паліативної допомоги;

- виписування рецептів за програмою «Доступні ліки», а також для пільгового забезпечення.

- видача електронних направлень для проведення необхідних досліджень;

- надання невідкладної медичної допомоги.

Також мобільні медичні бригади КНП «Славська міська лікарня» здійснюватимуть регулярні виїзди та надаватимуть консультації вузькопрофільні спеціалісти.

Працюватиме амбулаторія з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 18:00.

Нагадаємо, що приміщення амбулаторії збудоване у 2020 році у рамках державної програми «Доступна медицина» та було передано на баланс Славської селищної ради у вкрай незадовільному стані.

Завдяки співпраці Славської селищної ради та Компанії «Салон А.Б.Д.», остання здійснила капітальний ремонт внутрішніх приміщень амбулаторії на благодійній основі, таким чином з місцевого бюджету не було витрачено жодних коштів.