Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі, технічних та якісних характеристик предмета закупівлі

Дата: 05.07.2024 14:36

Комунальне некомерційне підприємство Славської селищної ради

«Славська міська лікарня»

04 липня 2024 р.                                                                                                        смт. Славське

Код ДК 021:2015: 03410000-7 - Деревина

Інформація щодо обгрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі на виконання вимог постанови КМУ від 16.12.2020 № 1266, що вносить зміни до постанови КМУ від 11.10.2016 № 710 «Про ефективне використання державних коштів», КНП «Славська міська лікарня» інформує про проведення відкритих торгів з особливостями на закупівлю товару Паливна деревина для потреб КНП «Славська міська лікарня» та структурних підрозділів на 2024-2025 рік (Код ДК 021:2015: 03410000-7 - Деревина)

Закупівля здійснюється відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі» та Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування затверджених постановою КМУ від 12.10.2022 № 1178 (зі змінами).

Закупівля товару:

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі

Інформація про кількісні характеристики предмета закупівлі

Найменування товару

Кількість, м. куб.

Розмір паливної деревини по довжині, см

Розмір деревини по товщині

(в діаметрі), см

Деревина паливна (бук)

від 30 до 50 см

не менше 20 см

Деревина паливна (хвойні)

від 30 до 50 см

не менше 20 см

• Якість дров повинна відповідати вимогам ДСТУ, діючим стандартам і технічним умовам, встановленим чинним законодавством для товару даного виду.
  • Дрова повинні бути очищені від сучків. Висота сучків, що залишаються, не повинна  перевищувати 30 мм.
  • Дрова можуть бути як в корі, так і без кори.
  • Дрова повинні бути без гнилі і трухляви.
  • Дрова по товщині – не менше 20 см.
  • Допустима вологість дров не більше 20%

Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі: 485200.00 грн з ПДВ (чотириста вісімдесят п’ять тисяч двісті гривень, 00 копійок)

Очікувана вартість, грунтується на всіх фактичних складових ціни та включає в себе вартість ціни на товар, податки і збори, що сплачуються або мають бути сплачені, усіх інших витрат та згідно з вимогами чинного законодавства щодо формування ціни на відповідні товари.

Розрахунок очікуваної вартості предмету закупівлі з урахуванням роз’яснення Мінекономіки «Щодо розрахунку очікуваної вартості предмета закупівлі» від 20.08.2019 р. № 3301-04/34980-06 та Примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, а також інфолиста Мінекономіки «Щодо передумов здійснення закупівель розпорядниками бюджетних коштів» від 10.09.2020р. № 3304-04/55366-06, здійснювався Замовником шляхом моніторингу середньоринкових цін на товар, актуальних на момент моніторингу. Замовником здійсювався пошук, збір та аналіз загальнодоступної цінової інформації про ціни товарів, що містяться в мережі Інтернет у відкритому доступі на сайтах постачальників, в електронному каталозі, в електронній системі закупівель «ProZorro» щодо анологічних закупівель та згідно минулорічних потреб.

Обгрунтування обсягів закупівлі товару: загальний обсяг закупівлі товару сформований, виходячи з наявної потреби.

Очікуваний обсяг закупівлі товару:

Найменування Товару

Одиниця виміру

Загальна кількість

Деревина паливна (хвойні породи)

м.куб.

Деревина паливна (бук)

м.куб.

Місце поставки

Місце поставки товару

Кількість деревини (хвойні), м.куб

Кількість деревини (бук),