«Нові можливості для здобуття професії»

Дата: 23.07.2024 15:12

Львівський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості у межах проєкту «Навчання заради змін» за програмою «Професійна освіта в Україні/ Skills4Recovery» відкриває набір на навчання за професією «Монтажник санітарно-технічних систем і устаткування», 2-ий розряд.

Впродовж серпня-листопада бажаючі матимуть змогу безоплатно навчитися виконувати найпростіші роботи під час монтажу та ремонту систем центрального опалення, водопостачання, каналізації та водостоків.

Що отримають учасники навчань?

• повністю безоплатне навчання;

• фінансова підтримка щомісяця для усіх учасників проєкту;

• безкоштовне проживання у гуртожитку для іногородніх;

• безоплатні консультації психолога (за бажанням)

• по закінченню курсу — свідоцтво державного зразка

Навчальні курси стартують з 29 липня року та відбуватимуться впродовж 3 місяців за адресами у Львові: вул. Княгині Ольги, 122 та вул. Івана Пулюя, 28.

Зарахування на навчання відбувається за результатами конкурсного відбору.

Важливою умовою участі є мотивація учасників та бажання активно і відповідально навчатися впродовж трьох місяців.

Зареєструватися на навчання можна онлайн https://forms.gle/dHA1BXjcxmNF6uTu6 або за номером телефону 0930203576,

Більше інформації про процес навчання за телефоном: 0679268281

Проєкт «Навчання заради змін» впроваджується ГО «Український професійний розвиток» в межах програми «Професійна освіта в Україні / Skills4Recovery», яка реалізується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за дорученням Федерального уряду Німеччини.