Славська селищна рада частково відшкодовуватиме кошти витрачені на реабілітацію військовослужбовцям, членам родини загиблих та зниклих безвісти Героїв зі Славської громади

Дата: 07.08.2024 17:57

На 53 сесії 8 скликання депутати Славської селищної ради підтримали Програму соціального захисту учасників бойових дій Славської територіальної громади у напрямку фізіотерапії, фізичної та психологічної допомоги, відповідно до якої військовослужбовцям зі Славської громади, членам сімей загиблих та зниклих безвісти Героїв частково повертатимуть кошти.

Отримати відшкодування можна за наступними напрямками:

1.Консультування та огляд сімейним лікарем для визначення об’єму потрібної допомоги;

2.Психосоціальна допомога на первинному рівні;

3.Масаж загальний:

4.Масаж локальний;

5.Магнітотерапія;

6.Озокеритотерапія;

7.Електротерапія;

8.Ультразвукова терапія;

Відшкодовується 100% вартості циклу послуг відповідно до призначень лікаря, але не більше ніж на 5 тис. грн.

Для отримання компенсації зверніться у відділ соціального захисту населення Славської селищної ради.

Необхідні документи:

1. Чек на оплату послуг, що включені до програми (з будь-якого медичного закладу);

2. Паспорт громадянина України;

3. Ідентифікаційний код;

4. Посвідчення учасника бойових дій / посвідчення члена сімʼї загиблого, повідомлення про зниклого безвісти / довідка про безпосередню участь у бойових діях;

5. Банківські реквізити для зарахування коштів на картковий або поточний рахунок особи.

Повторне звернення особи за отриманням відшкодування послуг за цією програмою допускається через 12 місяців після отримання чергової виплати.

Вартість комплексу послуг, що перевищують гарантований ліміт, сплачується коштом пацієнта.