Військовослужбовці мандрували слідами Франка

Дата: 12.08.2024 16:54

У межах проєкту «Терапія мандрами», який реалізовує Управління туризму та курортів Львівської ОДА, відзначили 140-річчя першої студентської мандрівки, організованої Іваном Франком. З військовослужбовцями та їхніми рідними 2 дні Карпатами мандрувала правнучка Каменяра Адріана Галущак.

Наприкінці літа 1884 року відбулася знакова подія в історії українського туризму – перша студентська мандрівка, організована Іваном Франком. Цю експедицію, тривалістю місяць, вважають зародженням організованого туризму на Галичині.

На території нашої громади військовослужбовці побували у Тухлі біля криниці, з якої пив воду Іван Франко, піднялися на гору Чорна Ріпа.

Загалом участь у заході взяло 50 осіб.