Безоплатне зубопротезування для військових та ветеранів: як і де отримати

Дата: 19.08.2024 15:43

Важлива інформація для наших захисників, ветеранів та військовослужбовців.

Держава запустила пілотний проєкт з безоплатного зубопротезування та лікування для учасників бойових дій, осіб з інвалідністю внаслідок війни та військовослужбовців.

Ключові моменти:

Хто може отримати послугу безоплатно:

учасники бойових дій;

особи з інвалідністю внаслідок війни;

військовослужбовці.

Гранична вартість наданих медичних послуг не може перевищувати:

- зубопротезування - 14 984 гривні;

- на лікування - 24 952 гривні.

Для ознайомлення: https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/212-2024-%D0%BF#Text

Щоб отримати послугу, необхідно звернутися до медичного закладу, який входить до списку законтрактованих учасників пілотного проєкту:

м. Львів:

Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького, вулиця Пекарська, 69-а; +380503702492; +380679038607

м. Стрий:

КНП Стрийської міської ради "Територіальне медичне об'єднання "Стрийська міська об'єднана лікарня", вулиця Ольги Басараб, 15; +380988911540

м. Трускавець:

КНП "Трускавецька міська лікарня" Трускавецької міської ради вулиця Данилишиних, 62; +380324751445; +380681899003

Як отримати послугу:

- Візьміть направлення у стоматолога

- Зверніться до медзакладу зі списку учасників проєкту https://bit.ly/4dOFUlO

- Заповніть заяву та надайте необхідні документи

Послуга включає огляд, діагностику та план лікування. Можливе протезування знімними та незнімними конструкціями. Передбачено встановлення тимчасових протезів. У разі потреби проводиться підготовка зубів та ясен до протезування.

Детальніше про ЗУБОПРОТЕЗУВАННЯ на сайті НСЗУ https://bit.ly/3WlQ1sQ

Повний перелік послуг та список закладів можна знайти за номером 16-77 або на сайті НСЗУ.

Закликаємо решту керівників медичних установ області незалежно від форми власності активніше долучатись до реалізації пілотного проєкту з метою доступу до якісних медичних послуг для наших Захисників

Додержання прав наших захисників, ветеранів та ветеранок Омбудсманом України Дмитро Лубінець визначено основним напрямком діяльності офісу Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини.

Нагадуємо, якщо Вам відомо про випадки порушення прав людини, Ви можете звернутися до Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини:

за адресою: вул. Інститутська, 21/8, м. Київ, 01008;

на електронну пошту: hotline@ombudsman.gov.ua;

на гарячу лінію: 0800501720;

за тел. 044-299-74-08.

Тарас Подвірний

Представник Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у Львівській області

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису: