у Славську відбувся ІІІ відкритий турнір з мініфутболу, присвяченій пам’яті Героя Івана Матляка
Вчора, 27 квітня, у Славську відбувся ІІІ відкритий турнір з мініфутболу, присвяченій пам’яті Героя Івана Матляка, який колись був гравцем місцевого «Легіону».
У турнірі, який провели на підтримку ЗСУ, взяло участь 8 команд - зі Славська, Тухлі, Тернавки, Сколе, Верхнього Синьовидного та Волосянки.
Золото виборола команда «Легіон» зі Славська, друге місце виборола команда "Торнадо" (Славсько), третє місце посіла команда «Беркут» з Тухлі.
Найкращим гравцем турніру став Олег Варенька (Славсько), а найкращим воротарем – Назар Марцун (Славсько). Найкращий бомбардир - Ярослав Гнатишин (Верхнє Синьовидне), який забив 9 голів. Нагороди футболістам вручав батько Героя.
Іван Матляк загинув у квітні 2022 року, його посмертно нагородили орденом «За мужність» ІІІ ступень. Коли почалася війна, Герой був за кордоном, та почувши, що клятий ворог напав на його Батьківщини, одразу повернувся, і знову, як і у 2014, став на захист України.
Ти назавжди у наших серцях, Іване!
« повернутися до розділу «Відділ освіти, культури та спорту»