«Послуги з нестандартного приєднання до електричних мереж електроустановок об’єкта: «Розширення і реконструкція діючого комплексу очисних споруд та системи каналізації смт. Славське Сколівського району Львівської області». Коригування» (смт. Славське

Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі визначено відповідно до потреб у закупівлі з урахуванням показників існуючої дозволеної (приєднаної) потужності, величини максимального розрахункового навантаження (прогнозованого) з урахуванням існуючої потужності згідно технічних умов нестандартного приєднання  до електричних мереж електроустановок  від 23.12.2021 року (№ ТУ005228-231221-1-13-44-3-000000-1).

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі «Капітальний ремонт корпусу пришкільного інтернату Славського ЗЗСО I-III ст. в смт.Славське, Сколівського району, Львівської області. Коригування»

Обгрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі

Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі визначено відповідно до потреб у закупівлі з урахуванням вимог законодавства. Технічні, якісні та кількісні характеристики відображені в проектній документації "Капітальний ремонт адміністративного будинку Славської селищної ради по вул. Шевченка, 33 с. Волосянка Стрийського району Львівської області", виконаній  відповідно до вимог Кошторисних норм України «Настанова з визначення вартості будівництва» та «Настанова з визначення вартості проектних, науково-проектних, вишукувальних робіт та експертизи проектної документації на будівництво».

Обговорення Правил благоустрою території Славської селищної ради

На виконання вимог закону України «Про благоустрій населених пунктів», рішенням Славської селищної ради (26 сесії VII демократичного скликання від 18.04.2919 р.) «Про затвердження плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2019 рік» Славська селищна рада пропонує для громадського обговорення проект рішення Правил благоустрою території населених пунктів Славської селищної ради.