В Україні набула чинності заборона паління сухої трави, якою значно підвищуються штрафи для паліїв

Зокрема, забороняється випалювати суху траву у прибережних смугах річок, морів, морських заток і лиманів, водойм та на островах, у місцях розмноження та на шляхах міграції тварин.

Висловлюємо щирі співчуття

Висловлюємо щирі співчуття діловоду  Славської селищної ради Пинів Ірині з приводу непоправної втрати – смерті її рідного брата.

На черговій сесії Славської селищної ради затвердили правила утримання домашніх тварин на території населених пунктів Славської селищної ради

На черговій сесії Славської селищної ради депутати затвердили Правила утримання домашніх тварин на території населених пунктів Славської селищної ради. Це зумовлено тим, що мешканці громади часто зверталися зі скаргами до Славської селищної ради та офіцерів громади на господарів собак. З правилами ви можете ознайомитися на нашому сайті, у разі не дотримання цих правил, вам загрожує штраф.

Висловлюємо щирі співчуття

Висловлюємо щирі співчуття начальнику фінансового відділу Славської селищної ради Ростиславу Дунцю з приводу непоправної втрати – смерті його матері.

Будьте свідомими! Не псуйте чуже майно, оплачуйте за проїзд

«Львівська залізниця» повідомила Славській селищній раді, що жителі Славської громади, які користуються послугами залізничного транспортування, здійснюючи проїзд поїздами приміського сполучення за маршрутом Славське – Львів систематично відмовляються оплачувати за проїзд. Також трапляються випадки вандалізму щодо складу моторвагонного складу з боку окремих пасажирів.

На «Bukovytsia OPEN» завітають гірськолижники з п’яти держав

Рівно через тиждень, 28 січня, на схилах гірськолижного комплексу «Буковиця» поблизу Борислава вже втретє відбудеться український етап триетапних міжнародних дитячих змагань з гірськолижного спорту Karpatia OPEN. Етапи змагань відбуваються щорічно в Україні, Польщі і Словаччині. В змаганнях беруть участь діти-спортсмени віком 12 – 16 років.

Поширення високопатогенного грипу птиці в Україні та сусідніх країнах

За офіційними повідомленнями Всесвітньої організації охорони здоров'я тварин (МЕБ) та європейської системи нотифікації про захворювання тварин (ADNS) в осіньо-зимовий період поточного року в країнах Європи суттєво ускладнилася епізоотична ситуація щодо високопатогенного грипу птиці. При цьому значна кількість випадків (72) зареєстровано на шляху міграції дикої перелітної птиці з півночі та пролягає через територію України. При ліквідації вказаних випадків захворювання в сусідніх країнах знищено понад 3 млн. голів птиці. З початку грудня 2020 року виявлено 5 випадків грипу птиці в Миколаївській (3) та Київській (2) областях.

Офіційна позиція голови Славської ОТГ Володимира Беги щодо створення у Верхній Рожанці незаконного формування - самопроголошеної сільської ради

У засобах масової інформації  з’явилася новина про те, що 7 грудня 2020 року п’ятнадцять мешканців села Верхня Рожанка Сколівського району Львівської області провели збори, під час яких оголосили про утворення так званої Верхньорожанківської сільської ради та перевернули  державний прапор.