Висловлюємо щирі співчуття

Висловлюємо щирі співчуття водію  Славської селищної ради Ігорю Грибовичу з приводу непоправної втрати – смерті батька.

Теренкур або Стежки здоров’я на території Славської громади

Славська громада бере участь у конкурсі «Наша громада», який організовували телеканалами ICTV та СТБ у партнерстві з Українським кризовим медіацентром у рамках Програми USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE). На конкурс Славська громада представила проєкт облаштування стежок здоров’я, які стануть місцем для оздоровлення мешканці та гостей Громади, за новим методом лікування під назвою теренкур. Теренкур – метод санаторно-курортного лікування, що передбачає дозовані фізичні навантаження у вигляді пішохідних прогулянок, сходжень в гористій місцевості за певними, розміченим маршрутами. Теренкур розвиває витривалість, покращує роботу серцево-судинної системи та органів дихання, стимулює обмін речовин, нервову активність. Звичайно проводиться під наглядом лікаря. Одним з визначальних етапів проєкту – це голосування мешканців, яке триватиме з 10 по 31 травня. Тож ваша підтримка надзвичайно важлива. Про початок голосування ми повідомимо згодом. Детальніше про проєкт Ви можете прочитати тут ⇒ http://otg.fakty.com.ua/communities/slavska-gromada

ЯК ЗМІНИТИ ПОСТАЧАЛЬНИКА ГАЗУ?

Із запровадженням ринку газу українці мають змогу змінювати постачальника, обираючи того, який пропонує паливо дешевше або пропонує більш якісні послуги.

17 квітня – День довкілля

Третя субота квітня – Всеукраїнський День довкілля. Відзначають в Україні щорічно, починаючи з 1999 року, згідно з  Указом Президента України «Про День довкілля» від 6 серпня 1998 року № 855/98 на підтримку ініціативи Міністерства охорони навколишнього природного середовища і громадських природоохоронних організацій .

Зі Всесвітнім днем метеорології

Метеорологічна станція у Славському з’явилася у 1945 році, зараз вона трансформується, тут планують створити перший в Україні методично-метеорологічний центр.

На території Славської громади до 4 квітня діятимуть карантинні обмеженння

На виконання рішення Львівської обласної ради, яке було ухвалене на сесії 16 березня, комісія з питань ТЕБ і НС Славської селищної ради прийняла рішення ввести з 19 березня по 4 квітня поточного року на території громади низку обмежувальних заходів через різке зростання захворюваності на Ковід-19.