Постанова №66

Про визнання обраним Славським селищним головою Стрийського району Львівської області

ПОВІДОМЛЕННЯ

Славська селищна територіальна виборча комісія Стрийського району Львівської області отримала повідомлення від жителів Славської об’єднаної територіальної громади про те, що за ініціативою окремих членів Славської об’єднаної територіальної громади 23.10.2020 о 16:00 будуть проведені громадські обговорення кандидатів на посаду Славського селищного голови.

Де можна переглянути списки виборців

У неділю 25 жовтня 2020 року відбудуться місцеві вибори. Кожен виборець має право ознайомитися із попереднім списком виборців у приміщенні дільничної виборчої комісії. Іменні запрошення виборцям дільничні виборчі комісії зобов’язані  були доставити до 15 жовтня 2020 року включно. Звертаємо Вашу увагу, що: – із заявою про уточнення попереднього списку виборців можна звернутись до відділу ведення Державного реєстру виборців Сколівської райдержадміністрації або до дільничної виборчої комісії до 19 жовтня 2020 року включно(заява про уточнення попереднього списку виборців може подаватись виборцем в електронній формі з використанням мережі «Інтернет» через відповідні електронні сервіси, розміщені на офіційному вебсайті Центральної виборчої комсії); – із адміністративним позовом про уточнення списку виборців до суду – до 22 жовтня 2020 року включно; – із заявою до дільничної виборчої комісії з проханням забезпечити голосування за місцем перебування виборця разом з довідкою медичної установи про стан його здоров’я – не пізніше 20-ї години п’ятниці 23 жовтня 2020 року. Виборець, постійно нездатний самостійно пересуватися, стосовно якого у списку виборців зазначена відповідна відмітка, може до 12 години 24 жовтня 2020 року письмово або особисто повідомити відповідну дільничну виборчу комісію про бажання проголосувати у приміщенні для голосування. Також за допомогою вебресурсу «Особистий кабінет виборця», розміщеного на офіційному вебсайті Центральної виборчої комісії, можна перевірити своє включення до Державного реєстру виборців та виборчу адресу. Зміни до уточненого списку виборців вносяться виключно на підставі рішення суду та повідомлень відділу ведення Державного реєстру виборців щодо усунення кратного включення виборця у списку виборців на цій виборчій дільниці. Такі зміни можуть бути внесені до 18 години 24 жовтня 2020 року. У день голосування жодні зміни у список виборців не вносяться (навіть за рішенням суду), а ДВК має право лише виправляти неточності та технічні описки в уточненому списку виборців – неправильне написання прізвища, імені, по батькові, дати народження, номера будинку, квартири місця проживання – у разі якщо, незважаючи на такі технічні описки, є зрозумілим, що до списку виборців включено саме того виборця, який прибув на виборчу дільницю для голосування. Для перевірки та уточнення своїх персональних даних просимо звертатись у відділ ведення Державного реєстру виборців Сколівської райдержадміністрації.

Мешканці Славської ОТГ отримають у день голосування на виборчих дільницях чотири бюлетені - з виборів селищного голови, депутатів селищної, районної та обласної ради

Постановою ЦВК №317 від 29.09.2020 року затверджено форму, колір і текст виборчого бюлетеня.  Так, в залежності від органу самоврядування, бюлетені матимуть різне забарвлення:

Відбулось засідання Славської селищної ТВК

 27 вересня 2020 року відбулось чергове засідання Славської селищної виборчої комісії, на якому розглянуто ряд питань відповідно до календарного плану основних організаційних заходів з підготовки та проведення місцевих виборів.