Перелік підприємців Славської громади, які сплачують акцизний та туристичний збір

Акцизний та туристичний збір належать до податків, які поповнюють бюджет нашої громади, саме ці кошти витрачаються на розвиток нашої громади. Загалом за 2020 рік підприємці нашої громади заплатили 890 111 грн акцизного збору та 390 598 грн туристичного збору. Це при тому, що на території нашої громади офіційно сплачує податки тільки близько 40 %, до того ж ті, хто сплачує часто приховує правдиву інформацію.

Виконком затвердив проєкт бюджету Славської селищної ради Стрийського району Львівської області на 2021 рік.

03.12.2020 відбулось чергове засідання виконавчого комітету Славської селищної ради. Члени виконкому погодили проєкт рішення Славської селищної ради про селищний бюджет на 2021 рік. Проектом бюджету на наступний рік визначено:

Славська громада посіла перше місце у рейтингу найкращих ОТГ Львівської ОДА

Львівська ОДА оприлюднила рейтинг об’єднаних територіальних громад області, який уклали на підставі аналізу окремих показників фінансової діяльності ОТГ за п’ять місяців 2020 року. Згідно з ним, найкращі результати має Славська громада – на її території збирають найбільше податків, а також найбільше витрачають бюджетних грошей в перерахунку на одного мешканця.