Innovation market - Інноваційне бачення України!

5-7 листопада 2019 року в Міжнародному виставковому центрі пройшов найбільший форум інновацій в Україні – Innovation Market. Спеціалістка відділу фінансів Марта Галюк також стала учасницею цього особливого дійства.

Як автоматизовано планувати бюджет та контролювати його виконання? Про це та інше на тренінгу "Автоматизація бюджетних видатків"

4-5 травня 2019 р. у Львові відбувся тренінг «Автоматизація бюджетного процесу в ОТГ», Славську ОТГ представляла Галюк Марта – спеціаліст відділу фінансів.

Представники Славської ОТГ відвідали кущовий семінар для фінансистів об’єднаних територіальних громад

15 травня 2019 року, за сприяння Асоціації міст України департамент фінансів облдержадміністрації організував черговий кущовий семінар для фінансистів об’єднаних територіальних громад. Досвідом роботи обмінювалися на території Тростянецької об’єднаної територіальної громади фахівці Грабовецької, Давидівської, Підберізцівської, Славської, Солонківської, Щирецької, Бібрської, Зимноводівської та Меденицької об’єднаних територіальних громад.