Начальник фінансового відділу Славської селищної ради Ростислав Дунець відвідав Міжнародний форум «Публічне управління та інновації», який відбувся у Львові 20 та 21 травня. Організатори форуму: Кафедра АФМ, Інститут адміністрування та післядипломної освіти та Національний університет «Львівська політехніка».

Аналіз мобілізації до бюджету Славської територіальної громади акцизного податку з роздрібної реалізації підакцизних товарів

До вашої уваги аналіз мобілізації до бюджету Славської територіальної громади акцизного податку з роздрібної реалізації підакцизних товарів (алкогольні напої та тютюнові вироби) у розрізі наших платників.