Сьогодні, 29-го травня, відбулася 46 сесія сьомого демократичного скликання Славської селищної ради.

Депутати  прийняли ряд важливих соціальних та інфраструктурних  рішень щодо: проекту «Безпечна зупинка – безпечна громада» (затвердження проектно-кошторисної документації );  придбання та встановлення автобусних зупинок в частині Сколівського району,  на якій реалізовуються повноваження Славської селищної ради Сколівського району Львівської області (мікропроекту)».  Зазначимо, що загалом  у рамках даного проекту, на  території Славської ОТГ планують встановити 5 зупинок.

НА ВАРТІ ЗАКОНУ

Як ми вже розповідали, 10 квітня 2020 року між Славською селищною радою та Національною поліцією у Львівській області було підписано Меморандум про співпрацю.

Перед виходом в гори не забудьте зареєструвати свою туристичну групу

Перш ніж вирушити у похід, рятувальники пошуково-рятувальної частини ЗТС ГУ ДСНС України у Львівській області радять зареєструвати свій туристичний маршрут в регіональному підрозділі рятувальної служби. Ця процедура дуже проста та не займає багато часу. Крім того, тепер це можна зробити за допомогою свого гаджета, просто перейшовши за посиланням та заповнивши електронну анкету  ⇒ https://lv.dsns.gov.ua/ua/Reestraciya-turistichnih-grup.html

Карантин на Львівщині продовжено до 29.05.2020р.

Динаміка захворюваності на Covid-19 не сприяє послабленню чи скасуванню карантинних заходів в Львіській області. Відповідне рішення ухвалили сьогодні на позачерговому засіданні обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій.

З Днем вишиванки

День вишиванки 2020 в Україні святкується щороку в третій четвер травня, і цього разу припадає на 21 травня.

Сьогодні - День пам'яті жертв політичних репресій

Сьогодні в Україні вшановують пам’ять жертв політичних репресій. Цей день відзначається згідно з Указом Президента від 21 травня 2007 року, щорічно у третю неділю травня, з метою належного вшанування пам’яті жертв політичних репресій, привернення уваги суспільства до трагічних подій в історії України, викликаних насильницьким впровадженням комуністичної ідеології.

15 травня у Львівській області очікується сильний туман та заморозки

За повідомленням Львівського регіонального центру з гідрометеорології 15 травня на території області вночі та вранці очікується сильний туман, видимість 200-500 м, місцями поверхневі та повітряні заморозки 0-3.

ЗАПРОВАДЖЕНО ІНФОРМАЦІЙНУ ОНЛАЙН ПЛАТФОРМУ „ДОПОМОГА ПОРУЧ” ДЛЯ НАДАННЯ АДРЕСНОЇ ДОПОМОГИ ВРАЗЛИВИМ ВЕРСТВАМ НАСЕЛЕННЯ В ПЕРІОД КАРАНТИНУ

Кабінет Міністрів України 8 квітня 2020 року прийняв постанову № 287 “Про розвиток соціальних сервісів для деяких соціальних груп населення”, якою передбачено надання допомоги пенсіонерам та одержувачам соціальних виплат в дистанційній оплаті за житлово-комунальні послуги та задоволення їх соціально-побутових потреб в умовах карантину.