Що це? Звичайне хуліганство чи спланований злочин?

29.04.2020 р. близько 02:10 год. невідомими особами шляхом застосування вогнепальної зброї було знищено дві камери зовнішнього відеонагляду  вартістю близько 30 тис.грн., які є власністю Славської об’єднаної територіальної громади.

Будь господарем, а не вбивцею!

Інспектори з екології та благоустрою Славської селищної ради Віталій Ставицький та Павло Янушкевич закликають мешканців нашої громади припинити спалювати суху траву.

У ЦЕНТРІ СЛАВСЬКА ВСТАНОВИЛИ ГОЛОВНУ ПИСАНКУ СЕЛИЩА

Карантин-карантином, а Великдень, як мовиться, за розкладом. Тому вже другий рік поспіль на головній площі селища встановлюють писанку-красуню, яка, без перебільшення, на час Великодніх святкувань стає головним артоб'єктом Славська.

Святкуйте Великдень вдома

Шановні мешканці нашої громади, сьогодні коронавірусна хвороба (COVID -19) поширюється по всій території України, від неї потерпає весь світ, щодня інформаційні джерела сповіщають нам сумну статистику збільшення кількості хворих.

У Славській громаді молодь дбає про довкілля

Ліс – чудове місце для відпочинку, однак іноді люди забувають, що за собою потрібно прибирати, залишають його просто в лісі. А воно само себе не винесе! Школярки Юлія Вітів та Роксолана Білинець помітили цю проблему та вирішили самостійно подбати про довкілля.