Нові акустичні системи для Народних домів Славської ОТГ

     Славською селищною радою було закуплено акустичні системи для Народних домів територіальної громади. Омріяний подарунок для молоді та необхідність для проведення масових заходів, мистецьких та відпочинкових вечорів.

День вишиванки у Славській селищній раді

     Виходячи з досвіду, люди в День вишиванки завжди піднесені та усміхнені, адже в стародавньому одязі закодовано багато символів сили, добробуту, краси та оберегів.

Промоційний тур у Львівській області для провідних туристичних операторів та журналістів з Грузії

    14-15 травня 2018року Славська ОТГ приймала делегацію провідних туристичних операторів та журналістів з Грузії (Батумі). Передумовою приїзду делегації до Львівської області є відкриття українською авіакомпанією YanAir прямого авіарейсу Львів -Батумі 8 червня 2018 року

Славська ОТГ на міжнародній виставці EXPO BATUMI TRAVEL 2018

     В чорноморському курортному містечку Батумі 11-13 травня відбулася міжнародна виставка туризму EXPO BATUMI TRAVEL 2018. Організатором вистаки є компанія GEO NET EXPRESS, котру очолює Osman Chalishkan. У виставці приймали участь делегації з Литви, Вірменії, Білорусі, Польщі, Азербайджану, Туреччини. Україну представляли делегації з Тернопільщини, Київщини та Львівщини (Львівщину представляли: управління туризму та курортів ОДА та представники Славської ОТГ).

День пам'яті та примирення

День пам'яті та примирення — пам'ятний день в Україні, який відзначають 8 травня, в річницю капітуляції нациської Німеччини (цю подію прийнято розглядати як символ перемоги над нацизмом). Відповідно до Указу Президента України, підписаного 2015 року, метою відзначення є «гідне вшанування подвигу українського народу, його визначного внеску в перемогу Антигітлерівської коаліції у Другій світовій війні та висловлення поваги всім борцям проти нацизму».

Абітурієнти та учасники УАЛ волонтерили у Славську

     5 травня до прибирання територій Славської ОТГ долучилися волонтери з УАЛ. Прибирали територію туристичного маршруту на гору Ільза, територію на горі Тростян та центральну частину селища Славське

6 травня 2018 року відбулись урочисті заходи з відзначення 103-ї річниці перемоги Українських січових стрільців на горі Маківка

     Представники Славської об'єднаної територіальної громади віддали шану героїчному подвигу Січових стрільців, які загинули в боях з російськими окупантами у 1915 році.