Звіт Славського селищного голови

04.03.2018 року  о 13:00 год. у приміщенні Народного Дому смт. Славська відбудеться звіт Славського селищного голови за 100 днів роботи.

День пам'яті Небесної Сотні

Євромайдан, Революція Гідності, Небесна Сотня…. Ці події назавжди закарбувалися нестерпним болем у серцях мільйонів українців та змінили хід новітньої історії України…

Презентація он-лайн послуг Міністерства юстиції України "Будино юстиції" та правопросвітницького проекту "Я маю право"

23.02.2018 року о 11:00 год в приміщенні Народного дому смт. Славська відбулась презентація он-лайн послуг Міністерства юстиції України "Будино юстиції" та правопросвітницького проекту "Я маю право" , презентація діяльності Стрийського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги за участі працівників Головного управління юстиції у Львівській області та Головне управління Держпраці у Львівській області, керівника Стрийського місцевого центру з надання БВПД. Було зазаначено про плани та шляхи співпраці, діяльність та доступність всіх вище зазначиних організацій для жителів Славської ОТГ.  

Конкурс на краще різдвяно-новорічне оформлення підприємств, установ, організацій та приватних садиб 2018 року «Зимова казка»

Конкурс  «Зимова казка» проводиться з метою поліпшення санітарного стану та благоустрою об’єднаної територіальної громади та популяризації найкращих традицій Новорічних та Різдвяних свят і створення святкового настрою у Громаді відповідно до рішення виконавчого комітету Славської селищної ради від 16.01.2018 року. Номінація конкурсу: приватна садиба - стан об’єкту (естетичне оформлення зовнішнього та внутрішнього вигляду приміщень, оригінальність дизайну, креативність, яскравість). Кіськість об'єктів, які брали участь у конкурсі становила 8. Переможцями конкурсу стали: будинок Ксенії Курендаш (смт.Славське) - 1 місце; будинок Гриців Наталії Михайлівни (с.Волосянка) - 2 місце; будинок Бечкала Руслана Ілліча (смт.Славське) - 3 місце.  Стечак Сергій Ігорович отримав заохочувальніий призи від  спонсорів конкурсу.