Туризм та комунікація

Інформаційна довідка

про відділ туризму та комунікацій Славської селищної ради

Місцезнаходження:

смт. Славське, вул. Івасюка, 24 (2-й поверх);

Основні обов’язки та повноваження відділу:

У сфері туристичної діяльності:

• реалізовує пріоритети державної та місцевої політики, а також повноваження органів місцевого самоврядування у сфері туризму.
  • організовує роботу з розгляду звернень громадян та юридичних осіб.
  • вносить пропозиції до відповідних інстанцій, при формуванні та підготовці проектів нормативно-правових актів галузі регулювання туристичної діяльності.
  • формує конкурентоспроможне туристичне середовище шляхом створення власного туристичного продукту, розробки туристичних маршрутів, залучення підприємців регіону до розвитку туризму, організації розважальних та виховних заходів на території громади.
  • визначає перспективи і напрямки розвитку туризму у регіоні.
  • налагоджує співпрацю з міжнародними проектами і творчими організаціями.
  • надає методичну допомогу управлінням, відділам, службам ради громади та іншим структурам при розгляді питань щодо туристичної діяльності на території громади.
  • організовує залучення фінансування місцевих підприємців, міжнародних та українських підприємств, установ, організацій для розвитку туристичної діяльності на території громади.
  • розробляє програми та інші стратегічні документи щодо розвитку туристичної діяльності на території громади.
  • готує проекти рішень ради громади та виконавчого комітету, що належать до компетенції відділу.

​            У сфері комунікацій:

• організовує комунікацію Славської селищної ради, її виконавчого комітету та посадових осіб з населенням та підприємствами, установами, організаціями усіх форм власності, здійснює контроль за дотриманням рекомендацій та правил такої комунікації, які розробляються відділом та затверджуються виконавчим комітетом Славської селищної ради.
  • готує і подає на затвердження виконавчому комітету ради громади проекти місцевих програм з популяризації громади та створення інформаційного простору громади, бере участь у підготовці відповідних загальнодержавних і регіональних програм.
  • забезпечує систематичне і оперативне інформування підприємств, установ, організацій і населення громади про діяльність Славської селищної ради та її виконавчого комітету.
  • здійснює інформаційне наповнення усіх ресурсів громади, зокрема веб-порталів, сторінок у соціальних мережах, друкованих засобів масової інформації.
  • формує банк даних про населення та підприємства, установи, організації регіону.
  • реалізовує пріоритети інформаційної політики Славської селищної ради та її виконавчого комітету.
  • невідкладно реагує на будь-які інформаційні приводи, які стосуються діяльності Славської селищної ради та її виконавчого комітету.
  • організовує представництво посадових осіб Славської селищної ради на заходах, які стосуються розвитку громади.

Працівники відділу туризму та комунікації:

Безушко Ольга Романівна - начальник відділу

Пронь Христина Василівна - провідний спеціаліст відділу