Прощавай, школо! По всіх ЗЗСО Славської ОТГ пролунав останній дзвінок

Сьогодні по всіх ЗЗСО Славської ОТГ пролунав останній дзвінок - завершився ще один навчальний рік. Для дітей – це нова валіза знань за плечима, для вчителів – гордість за виховання майбутнього покоління, для батьків – це чудова мить, коли особливо помітно, що їхні діти подорослішими ще на один рік. Та найбільше емоцій останній дзвоник викликає у випускників. Адже сьогодні їхній день. Помада, високі підбори, випрасувана сорочка, серйозний вираз обличчя та ціла купа планів і мрій на майбутнє – сьогодні вони вирушають у доросле життя.

Тиждень безпеки у ЗДО "Золотий ключик"

Тиждень безпеки у ЗДО «Золотий ключик» розпочався екскурсією до пожежно-рятувального підрозділу 55, який організували вихователі середньої групи «Капітошка» Дерибик Г.В. та групи дітей п‘ятирічного віку Ординець У.М.

Серед ЗЗСО Славської селищної ради проведено виставку-огляд "Писанковий розмай"

19 квітня відбулася виставка-огляд на кращу композицію "Писанковий розмай" серед ЗЗСО Славської селищної ради. Композиції Нижньорожанківського ЗЗСО І-ІІ ст., Верхньорожанківського ЗЗСО І-ІІ ст., Хащованського ЗЗСО І-ІІ ст., Либохорівського ЗЗСО І-ІІ ст., Славського ЗЗСО І-ІІІ ст., Ялинкуватського ЗЗСО І-ІІ ст., були відправлені для участі в обласному конкурсі "Писанковий розмай".

Відбулося чергове засідання методичного об’єднання працівників психологічної служби закладів освіти Славської селищної ради

19.03.2019 р. відбулося чергове засідання методичного об’єднання працівників психологічної служби закладів освіти Славської селищної ради. Фахівці, які атестуються в цьому навчальному році, в цікавій формі поділилися з колегами власним досвідом роботи.

Новий день - нова пригода

Щодня відкривати щось нове, пізнавати цей світ, любити його, берегти свою історію, рости і розвиватись – за таким принципом діє НУШ. Кожен день насичений новою подією, кожен тиждень особливий, несе в собі якусь історію.

Святий Миколай завітав у кожну школу і садок Славської ОТГ

Через поле, через гай ішов святий Миколай. Він ішов, ішов, ішов і  в ЗЗСО  та ЗДО "Золотий ключик" Славської ОТГ зайшов. Всюди він заходив, всіх зі святом привітав. Діти його радо зустрічали танцювали і співали, віршики і сценки грали, і святого всі вітали. Миколай не забарився, дякувати не лінився. Подарунки роздавав і швиденько поспішав, бо не всіх ще діток привітав.

День Збройних сил України у ЗЗСО Славської ОТГ

З молитвою у серці за мир, за наших захисників України розпочалося відзначення Дня Збройних сил України у закладах ЗЗСО Славської ОТГ. Присутні мали можливість поринути у світ української історії та пригадати етапи формування різноманітних військових угрупувань. Також учні зробили акцент на сучасній проблемі порушення суверенітету нашої держави.

СНІД - чума XXI століття

Не зважаючи на стрімкий розвиток технологій та досягнення суспільства, СНІД і досі залишається невиліковною хворобою. Вперше про цю хвороби ми почули 30 років тому, але з того часу майже нічого не змінилось. В Україні щодня фіксують близько 48,5 випадків захворювання.