З Днем Знань, дорогі учні, шановні батьки та вчителі!

Цьогоріч свято Першого дзвоника ми відзначили по-іншому: без звичних для кожного лінійок, тримаючи дистанцію. Так, це трохи дивно, але ми повинні подбати про здоров’я наших дітей. Напередодні свята заступниця Славського селищного голови з гуманітарних питань Іванна Луців та начальниця відділу освіти, культури, молоді та спорту Ольга Кореневич відвідали всі заклади освіти нашої громади та пересвідчились, що школи готові приймати учнів.

Як працюватимуть заклади освіти Славської ОТГ під час карантину

Новий навчальний рік у школах Славської ОТГ стартує 1 вересня з дотриманням усіх карантинних вимог. Діти знову повернуться у свої класи. Як розповіла заступниця Славського селищного голови Іванна Луців, для безпеки учнів та вчителів придбали все необхідне.  «Славська селищна рада закупила маски для працівників закладів освіти нашої громади, дезінфікуючі засоби, антисептики, безконтактні термометри для шкіл. Всі вони напрацювали свої графіки роботи, розклади занять та маршрути дітей, як вони мають рухатися у навчальному закладі, щоб забезпечити максимальну дистанцію між дітьми»,  - розповідає заступниця. Замість святкових лінійок у школах будуть проводити зустрічі з дітьми на свіжому повітрі, або відразу уроки у класах. На уроках здобувачі освіти перебуватимуть без масок, а вчителі матимуть маски. Однак на перервах, в загальних місцях усі мусять бути в масках. Водночас для учнів 1-4 класів вхід до закладу та пересування приміщеннями можливі без маски або респіратора. Якщо у дітей будуть маски багаторазового використання, то необхідно мати герметичний пакетик (zip - пакет або папка на кнопці) один для використаної маски, інший для нової чи запасної. Для використаних одноразових масок в закладі освіти буде розміщено спеціальні контейнери.

Фестиваль «Різдвяних колядок» серед закладів освіти Славської селищної ради

24 січня 2020 року відбувся фестиваль «Різдвяних колядок» серед закладів освіти Славської селищної ради, який цьогоріч проводився у Верхньорожанківському закладі освіти «Кольорова мрія». Вже третій рік поспіль цей захід збирає учнів та вчителів з усієї громади, об'єднує і дорослих, і дітей заради спільної та величної ідеї.

Учні ЗЗСО Славської ОТГ уявили життя без сміття

У вівторок 19 листопада у Славському ЗЗСО І-ІІІ ст. проводився конкурс малюнків, плакатів,презентацій та відеоробіт "Життя без сміття " серед закладів освіти Славської селищної ради. Метою заходу було формування в дітей та молоді дбайливого ставлення до природи, привернення уваги до актуальної екологічної проблеми сучасності - засміченості, знайдення шляхів подолання даної проблеми. У конкурсі брали участь учні 1-11 класів. А ось його результати:

Активна та свідома молодь запорука успіху розвитку туризму в громаді. "ПрофіКемп"

Команда «Славні горяни» сьогодні завітала до селищної ради, щоб поспілкуватись з головою Славської об’єднаної територіальної громади Володимиром Бегою та начальницею відділу туризму та комунікації Ольгою Безушко.  Говорили переважно про розвиток туризму в нашій громаді та потребу в кваліфікованих працівниках.

Зліт освітян-туристів Львівщини

Команда педагогів Славської ОТГ взяла участь в обласному зльоті туристів- педагогів Львівщини, організатором яких є Львівський обласний центр краєзнавства, екскурсій і туризму.

Голова учнівського парламенту ЗЗСО Славської ОТГ взяла участь у виборах до обласного учнівського парламенту

26 жовтня у Львові відбулась конференція обласного учнівського парламенту, у якому взяла участь голова учнівського парламенту ЗЗСО Славської ОТГ Вітів Юлія.

Іванна Луців та Ольга Кореневич на нараді із міністром освіти та науки України Ганною Новосад

25 жовтня 2019 р. міністр освіти та науки України Ганна Новосад з робочим візитом відвідала Львів, де зустрілась з  керівниками органів управління освітою міст, районів та ОТГ Львівської області. Славську громаду представляли начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Ольга Кореневич та заступник Славського селищного голови з гуманітарних питань Іванна Луців.